Ditrofenum na dolegliwości bólowe stawów

Ból stawów, to dolegliwość dość często spotykana. Potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Zabiera spokój umysłu, przeszkadza w przemieszczaniu się, potrafi ograbić z radości, a na dodatek utrudnia wykonywanie codziennych czynności, takich jak jazda samochodem, czy robienie zakupów. Jak ważne jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie stawów, niech świadczy fakt, że posiadamy w swoim organizmie ponad 200 połączeń stawowych. Zazwyczaj powodem bólu stawów jest brak odpowiedniej ilości płynu maziowego. Wpływ na to może mieć proces starzenia. Ale mogą to być także skłonności uwarunkowane genetycznie, albo też przeciążenie stawów.

Ditrofenum – ulga w cierpieniu

Ditrofenum to preparat, który doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadków osób w podeszłym wieku. Młode osoby mogą mieć także problemy ze stawami i z podobną determinacją będą chciały doznać ulgi w cierpieniu. Ditrofenum, jako suplement na bolące stawy jest skuteczny w działaniu. Testy przeprowadzane w ramach badań związanych z działaniem tego specyfiku dowiodły, że niweluje on dolegliwości bólowe. Poza tym osoby poddane badaniu z wykorzystaniem suplementu Ditrofenum stwierdziły, że pomógł im on w czynnościach ruchowych. Należy jednak pamiętać, że w skutecznym działaniu tego środka ważne jest regularne korzystanie z niego. Ditrofenum na bieżąco dostarcza naszemu organizmowi składniki tworzące stawy i w ten sposób uzupełnia ich niedobór. Przerwy w używaniu go mogą doprowadzić do ponownego nawrotu bólu. Suplement ten występuje pod postacią kapsułek, ale także plastrów i maści rozgrzewających.

Ditrofenum – składniki

Głównym składnikiem Ditrofenum jest kolagen. Białko to ma istotny wpływ na kondycję stawów, gdyż należy do ważnych elementów tkanki łącznej, a zarazem jest budulcem kości, skóry, ścięgien, zębów, chrząstek, naczyń krwionośnych i rogówek oka. Jego działanie poprawia ruchomości i to w sposób znaczny. Przy okazji sprawi, że naczynia krwionośne staną się bardziej elastyczne, rany zagoją się w krótszym czasie, a złamane kości szybciej się zrosną. Innym składnikiem suplementu jest glukozamina. To niezwykle ważna substancja, będąca budulcem związków, występujących w chrząstce stawowej. Poprawia kondycję stawów nie tylko poprzez ich wzmocnienie, ale także regenerację. Ponadto w skład leku Ditrofeum wchodzi kwas hialuronowy. Jest to polisacharyd występujący naturalnie w ludzkim ciele, między innymi w mazi stawowej. Nic więc dziwnego, że likwiduje dolegliwości bólowe stawów.

Ditrofenum – jak działa?

Przede wszystkim przyczynia się do szybszej regeneracji tkanki chrzęstnej i przyspiesza produkcję płynu maziowego, tak potrzebnego w prawidłowym funkcjonowaniu pracy stawów. Poza tym niweluje ich dolegliwości i to w krótkim czasie. Już po pierwszych 24 godzinach rozpoczyna się regeneracja uszkodzonych stawów, ścięgien i wiązadeł. Ditrofenum regularnie stosowany eliminuje zwyrodnienia stawów, likwiduje stany zapalne i pomaga odzyskać pełną sprawność fizyczną.

 

 

Leave a Reply