Jak można podnieść owal twarzy?

Nasza twarz jest naszą najlepszą wizytówką i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Jednak delikatna skóra twarzy, która jest wyjątkowo podatna na wszelakie, niekorzystne czynniki , może bardzo szybko stracić swoją elastyczność oraz jędrność. W efekcie zmienia się cały owal twarzy oraz jej wyraz. Nasza twarz staje się nieco smutna i niestety- także i mniej atrakcyjne. Choć naturalne procesy starzenia są nieodłączną częścią naszego życia, to jednak owal twarzy można skutecznie podnieść, a tym samym odzyskać młody i zdrowy wygląd. Jak więc można to zrobić?

Lifting ultradźwiękowy- nieinwazyjny sposób na podniesienie owalu twarzy

Podniesienie owalu twarzy jeszcze kilka lat temu wymagało interwencji chirurga plastycznego. Obecnie jednak medycyna estetyczna wychodzi na przeciw naszym potrzebom, oferując nam nowoczesne zabiegi modelujące. Jednym z nich jest wykorzystanie lasera ultradźwiękowego HIFU. Jest to bezinwazyjna metoda, która nie tylko podnosi owal twarzy, ale również odmładza skórę i przywraca jej wyjątkową elastyczność. Wiązki lasera trafiają głęboko w warstwy skóry, a dzięki temu stymulują ją one do produkcji kolagenu i procesów regeneracyjnych. Zabieg ten przynosi spektakularne rezultaty i skutecznie niweluje zapadające się policzki, zmiany w dolnej części twarzy, „chomiki” oraz podwójny podbródek. Po laserowym liftingu nie jest wymagana rekonwalescencja, a efekty widoczne są praktycznie od razu.

Lifting laserem frakcyjnym cofnie „zegar” dla skóry twarzy o kilka lat!

Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego również skutecznie podniesie owal twarzy, a także odmłodzi skórę nawet o kilka lat! Podobnie jak w poprzednim przypadku, zabieg ten nie jest inwazyjny i nie powoduje dyskomfortu. Wiązka lasera frakcyjnego doprowadza do mikrouszkodzeń w wierzchniej warstwie skóry, a to z kolei stymuluje całą tkankę do niezwykle intensywnych procesów regeneracyjnych. Jeśli więc rozważamy zabiegi na owal twarzy, wówczas taki lifting bez skalpela okaże się dla nas jednym z lepszych rozwiązań. Warto jednak pamiętać, że owal twarzy będzie podnoszony stopniowo, więc konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów, w odpowiednich odstępach czasowych.

Wolumetria twarzy w towarzystwie wypełniaczy podniesie jej owal!

Owal twarzy-zabiegi to także wolumetria wraz z wypełniaczami. Jak łatwo można się domyślić, ten zabieg jest już nieco bardziej inwazyjny, gdyż wymaga on przeprowadzenia iniekcji. Mimo wszystko pacjentki odczuwają jedynie minimalny dyskomfort, który nie jest zbytnią przeszkodą. Wolumetria twarzy polega na wstrzyknięciu w strategiczne miejsca substancji wypełniających jak np. kwas hialuronowy, celem jej ponownego wymodelowania. Efekty wolumetrii twarzy z wypełniaczami są widoczne od razu. Owal twarzy jest wyraźnie podniesiony, a zmarszczki skutecznie zredukowane.

Podniesienie owalu twarzy z wykorzystanie nici APTOS

Jeśli zastanawiamy się jak podnieść owal twarzy, to odpowiedzią mogą być magiczne nici APTOS. Zabiegi na owal twarzy z ich wykorzystaniem stają się coraz popularniejsze. Przeprowadzenie takiego liftingu pozwala przywrócić tkankom skóry ich pierwotne położenie, a także stymulować je skutecznie do regeneracji i wzmożonej produkcji kolagenu. Cały zabieg jest niezbyt inwazyjny, a jego efekty są widoczne niemalże od razu. Co więcej, rezultat będzie wzmocniony w miarę, jak tkanki skóry zaczną produkować więcej elastyny. Zwykle jednak po 12-24 miesiącach zabieg ten trzeba będzie powtórzyć, by utrzymać pierwotne podniesienie owalu twarzy.

Leave a Reply