Laser Vectus i możliwości depilacji laserowej

Depilacja laserowa obecnie zyskuje coraz więcej wielbicieli. Wiele lat temu zabiegi depilacji były bolesne i nie do końca skuteczne. Obecnie nowoczesne rozwiązania i rozwój technologii spowodował, że depilacja laserowa jest przyjemnym i trwałym zabiegiem.

Doskonałym urządzeniem wykorzystywanym do depilacji laserowej jest laser Vectus. Wynaleziony został w wyniku prac i badań przeprowadzanych przez naukowców z Harvard University. Urządzenie wytwarza wiązkę światła o długości 800nm i skutecznie uszkadza mieszki włosowe. Dodatkowo zapobiega ich ponownej regeneracji, nie podrażniając przy tym skóry ciała.

Technologie i innowacje, jakimi może pochwalić się laser Vectus

W budowie lasera Vectus duże znaczenie ma głowica, która emituje i kieruje światło na łodygę włosa, a głównie w znajdującą się w nim melaninę. Dzięki temu trwale usuwa wyrośnięte włosy i sprawnie oddziałuje na uśpione mieszki włosowe.

Duży wpływ na bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych laserem Vectus ma czytnik Skintel odpowiadający za właściwe dobieranie parametrów i poziomu natężenia światła dla każdej osoby indywidualnie.

Technologia Phyton Recykling pozwala ponownie skierować odbite od skóry światło na mieszki włosowe. Za pomocą luster umieszczonych na głowicy cała wytworzona energia w postaci światła jest powtórnie odbijana i kierowana na włoski.

Technologia Advanced Contact Cooling odpowiada za większy komfort podczas i po zabiegu. Ma za zadnie zapewnić delikatne chłodzenie oraz zbijanie wytworzonej temperatury, dlatego depilacja jest bezbolesna i przyjemna.

Partie ciała, jakie można poddać depilacji laserowej za pomocą lasera Vectus

Depilacja laserowa pach

Zabieg najchętniej doceniany przez mężczyzn i kobiety. Pozwala trwale usunąć włoski znajdujące się w okolicy pach. Dodatkowo zwiększa komfort i higienę. Pozbycie się owłosienia z pach pozwala zniwelować przykry zapach oraz zatrzymać rozwój bakterii. Depilacja laserowa pachwin z wykorzystaniem lasera Vectus zapewnia bezbolesny i przyjemny zabieg usunięcia owłosienia.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Laser Vectus doskonale sprawdza się w okolicach intymnych. Mężczyźni ze względów bezpieczeństwa nie mogą z niego całkowicie korzystać. Natomiast kobiety mają możliwość wyboru odpowiedniego kształtu owłosienia, najczęściej decydują się na depilację brazylijską lub francuską. Dodatkowo obie płcie mogą skorzystać z depilacji szpary pośladkowej.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg to po za pachami najczęściej wybierany zabieg przez kobiety. Również korzystają z niego mężczyźni, którzy zawodowo zajmują się pływaniem, w celu zmniejszenia oporu wody. Laser Vectus podczas depilacji nóg trwale usuwa owłosienie i nie powoduje wrastania włosków.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy to zazwyczaj likwidacja wąsika u pań oraz mocnego damskiego owłosienia, które pojawia się na różnych częściach twarzy. W przypadku mężczyzn depilacja pozwala przeprowadzić korektę kształtu zarostu.

Depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej

Skorzystać z niej mogą kobiety oraz mężczyźni, którzy mają problem z ciemnymi i mocnymi włoskami w okolicy klatki piersiowej i pleców.

Leave a Reply