okulary lublin

Moda i trendy – okulary

Trendy okularowe zmieniają się co kilka sezonów. Niektóre modele są ponadczasowe, ale wiele z nich traci na wartości wraz z upływem czasu. To, co było modne jeszcze jakiś czas temu, dziś staje się nieaktualne. Jak odnaleźć się w gąszczu różnych modeli, wielu kolorów i tworzyw? Oto krótki przewodnik po aktualnych trendach okularowych.

Kocie oko

Oprawy przypominające kształtem kocie oko od dłuższego czasu nie schodzą z listy okularowych bestsellerów. Przez typowo kobiecy charakter, jest to model wybierany głównie przez panie. Takie okulary dodają uroku i sprawiają, że twarz nabiera wyrazu. Oprawy w stylu kociego oka pewnie jeszcze przez wiele sezonów będą kusiły osoby, które stoją przed wyborem nowych okularów.

Oprawki z drewna

To nowy trend w świecie optyki. Okulary wykonane z drewna cieszą się popularnością nie tylko wśród hipsterów czy fanów ekologicznych nowości. Oprawki wykonane z naturalnego tworzywa charakteryzują się wysoką jakością oraz niebanalnym designem, dlatego są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.

Okulary w stylu retro

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie pomyślałby, żeby założyć okulary z drucianymi oprawkami albo okrągłymi szkłami. Dziś to prawdziwy hit, zarówno wśród młodych osób, jak i tych trochę starszych. Takie okulary mogą być idealnym dopełnieniem oryginalnych stylizacji, ale warto zaznaczyć, że nie każdemu będą pasować nerdy albo oprawki w stylu panto.

okulary lublin

Kolorowe oprawki

W tym sezonie krzyczący kolor zarezerwowany jest nie tylko dla dzieci. Wybierają go również odważniejsze osoby – w zależności od kolorystycznych upodobań. Czasami jaskrawym kolorem pokryte są całe oprawki, innym razem tylko zauszniki. Można również spotkać okulary wielokolorowe, rzucające się w oczy z daleka.

Ilość oferowanych modeli oprawek przyprawia o zawrót głowy. Odpowiednie okulary to nie lada wyzwanie. Możemy sugerować się modą albo własnymi preferencjami, ale najważniejsze jest to, żeby dobrze czuć się w wybranym modelu.

Leave a Reply