Relaks w fotelu do masażu – zapomnij o obowiązkach

Ciężki dzień w pracy? Szef uciął premie lub kluczowy klient uciekł do konkurencji i nie chce już nawet rozmawiać z działem sprzedaży? Niestety, takie sytuacje spotykają każdego, niezależnie od stanowiska, statusu, czy nawet umiejętności – bessa potrafi zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie.

Co wtedy najlepiej zrobić? Czasem trzeba ukoić swoje nerwy, zapomnieć o problemach i obowiązkach, oddając się chwili spokoju w czasie masażu – nie bez powodu fotele masujące, są niemal podstawowym wyposażeniem prywatnych pomieszczeń biurowych u większości biznesmenów. Trzeba jednak jeszcze wybrać model, który będzie spełniać wszystkie oczekiwania użytkowników, ponieważ ciężko zadowolić się starym i wysłużonym produktem

Fotele do masażu – podstawowy system też może okazać się przyjemny

Wśród klientów nadal istnieje przeświadczenie, że fotele masujące są drogie, duże i niepraktyczne. Warto wspomnieć jednak o tym, że na przestrzeni lat mocno zmieniła się technologia, która udostępniła wiele możliwości i coś, co jeszcze 5 lat temu było czymś zupełnie nowy, dziś znajduje się w większości domów.

Sytuacja z fotelami masującymi wygląda podobnie, ponieważ w dalszym ciągu można znaleźć modele za cenę powyżej 30 tysięcy złotych (np. FUJIIRYOKI JP1000), które oferują masaż całego ciała, pozycje rozciągające, skan kręgosłupa itp. Produkty uznane za premium kilka sezonów wcześniej, dziś już mogą stanąć dumnie w każdym domu. Warto zaznaczyć również, że są one mniejsze, posiadają bardziej elegancki i subtelny kształt, a wykończenie charakteryzuje się dbałością o design, więc ich wygląd oceniany jest bardzo mocno na plus! Świetnym przykładem takiego modelu jest m.in. MASSAGGIO BELLO, który dostępny jest w naszym sklepie w cenie 4305 zł.

Czy zadowole się tańszymi modelami?

Widząc zaawansowanie profesjonalnych foteli masujących, klienci często obawiają się wybierać modele bardziej budżetowe, ponieważ wydaje im się, że nie spełnią one ich oczekiwań. Warto więc zastanowić się nad tym, co oferuje MASSAGGIO BELLO swoim klientom i jakie sami posiadamy oczekiwania względem fotela – chociaż nie ukrywamy, że jest to świetny model dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotelami masującymi.

Zacznijmy od jego kompaktowych rozmiarów i nowoczesnym designu, dzięki któremu można spokojnie postawić go w salonie, nie martwiąc się o brak dopasowania do reszty wyposażenia. Fotel mimo swojej atrakcyjnej ceny oferuje 7 programów automatycznych i 5 manualnych, którymi można sterować z pomocą wygodnej, czytelnej i przede wszystkim prostej w obsłudze konsoli, znajdującej się przy oparciu ramienia.

MASSAGGIO BELLO to również doskonały model, by z jego pomocą stworzyć wyjątkowy pokój relaksu w firmie – zwłaszcza jeśli jej domeną jest handel.

Leave a Reply