Stylizacja dłoni i stóp – manicure Lublin

Dla kobiet zadbane paznokcie to bardzo istotna sprawa w ich życiu. Kobiety uwielbiają wyglądać pięknie i zaskakiwać swoją urodą. Dbają o swoje paznokcie, nadają im przeróżne kształty i kolory. Chętnie korzystają z pomocy salonów kosmetycznych, aby na długi czas utrzymać swoje paznokcie w idealnej formie.

Decydują się na zabiegi manicure i pedicure, dzięki którym ich paznokcie wyglądają estetycznie i zachwycają nietuzinkowymi stylizacjami. Wiele pań sięga po soczyste kolory i dodatki oraz nadaje nietypowe kształty swoim paznokciom. Niektóre kobiety wolą pozostać przy naturalnych odcieniach i nadają jedynie kształt oraz ładnie wyglądającą formę dla paznokci.

Stylizacje paznokci stale się zmieniają i ulegają wpływom mody. Na rynku pojawiają się nowoczesne techniki pielęgnacyjne oraz wchodzą innowacyjne produkty kosmetyczne pomocne przy stylizacjach paznokci. Dobry salon kosmetyczny jest ceniony głownie za stosowanie dobrych i nieinwazyjnych produktów oraz za wyjątkowe umiejętności wykonania zabiegów stylizacyjnych przez kosmetyczki.

Oferta salonu Laser Look

Lublin to jedno z miast, w którym mieści się wiele salonów kosmetycznych posiadających wyjątkowe referencje. Doskonałym przykładem jest renomowany salon kosmetyczny Laser Look. W ofercie salonu znajduje się miedzy innymi:

  • zabieg stylizacji paznokci (manicure, pedicure)
  • ściągnięcie żelu lub hybrydy
  • uzupełnianie ubytków w paznokciach
  • leczenie zainfekowanych paznokci
  • leczenie stanów zapalanych
  • depilacja laserowa

Salon kosmetyczny Look Laser posiada rzeszę zadowolonych i stale powracających klientów. Wszystkie zabiegi są wykonywane przy użyciu wysterylizowanych narzędzi i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Rodzaje zabiegów stylizacji dostępne w salonie kosmetycznym Look Laser

Wyjątkowe stylizacje paznokci realizuje salon Laser Look, w którym kosmetyczki wykonują nietuzinkowe oraz klasyczne manicure Lublin.

Zabiegi dostępne w salonie kosmetycznym Laser Look mają na celu wypielęgnowanie dłoni i stóp oraz nadanie im estetycznego wyglądu.

Manicure hybrydowy

Stylizacja paznokci polegająca na wypiłowaniu paznokcia, usunięciu skórek oraz nałożeniu na niego warstwy hybrydy i utwardzeniu pod lampą UV. Szybka i trwała stylizacja utrzymująca się przez około 3 tygodni, później należy zabieg powtórzyć lub można ściągnąć hybryd.

Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie

Metoda najczęściej wybierana przez kobiety mające krótkie i niezadbane paznokcie. Pozwala szybko wydłużyć i nadać odpowiedni kształt oraz kolor paznokciom. Żel należy zdjąć u kosmetyczki lub go uzupełnić, najlepiej po upływie miesiąca.

Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie i hybryda

Metoda bardzo podobna do metody żelowej na tipsie, również utrzymuje się przez miesiąc. Jedyną różnicą jest pozbycie się użycia tipsa, a kształt paznokcia wykonywany jest na specjalnej formie.

Uzupełnianie paznokci metodą żelową i hybryda

Uzupełnienie poprzedniej stylizacji, czyli na nowo wypiłowanie, ściągniecie starego koloru i położenie hybryda.

Żel na naturalnej płytce i hybryda

Zabieg mający na celu wzmocnienie płytki paznokcia, najczęściej wybierany przez kobiety mające długie i ładne paznokcie w celu dodatkowego zabezpieczenia płytki paznokcia przed pęknięciem.

Pedicure hybrydowy

Stylizacji paznokci u stóp, zapewnia długotrwały efekt aż do 21 dni.

Naprawa paznokcia żelem

Uzupełnienie ubytków w paznokciach, wyrównanie długości i nadanie odpowiedniego kształtu.

Ściągniecie żelu/hybryda

Zabieg, podczas którego usuwa się starą warstwę żelu lub hybryda, wypiłowuje się paznokcie i dodatkowo maluje ochronną odżywką.

Leave a Reply