Żywność ekologiczna – Jedyny taki sklep w Polsce z płatnością Bitcoin

Ekologiczne produkty, to nie tylko moda, lecz przede wszystkim smak oraz zdrowie! Na szczęście coraz więcej ludzi jest świadomych tego, iż najlepsza jest ekologiczna i nieprzetworzona żywność. Tym samym można zauważyć zwiększony popyt na zdrową żywność oraz ekologiczne kosmetyki. W związku z tym wzrasta liczba sklepów w których można je nabyć. Jak wybrać najlepszy sklep do zakupu eko żywności? Czy sklep BitBIO.pl spełni oczekiwania każdego eko klienta?

Sklep Biobit czyli artykuły najwyższej jakości

W każdym sklepie ekologicznym powinny być dostępne artykuły BIO najwyższej jakości, niestety nie zawsze tak jest. Jednak w sklepie BitBIO.pl można znaleźć w 100% ekologiczna żywność, której jakość jest zawsze potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Sklep prowadzić także sprzedaż szerokiej gamy produktów bezglutenowych.

W szerokim asortymencie sklepu BitBIO.pl można znaleźć artykuły spożywcze z niedługą datą przydatności do spożycia- dzięki temu są zachowane nie tylko walory smakowe, lecz także właściwości odżywcze danego produktu. Z szerokiej oferty sklepu na pewno będą mogli skorzystać nie tylko fani zdrowego stylu życia, ale również alergicy- sklep posiada bardzo dużą gamę żywności bez alergenów

W asortymencie sklepu można znaleźć również bardzo duży wybór naturalnych kosmetyków oraz różnych suplementów diet. 

Dobra cena z towar dobrej jakości

Jak powszechnie wiadomo żywność ekologiczna jest dużo droższa od zwykłego jedzenia. Niestety prawo wolnego rynku pozwala sprzedawcą dyktować niekiedy przesadne ceny za sprzedawane produkty, zwłaszcza za te ekologiczne! Dlatego też sklep internetowy BitBIO.pl sprzedaje ekologiczny towar dobrej jakości w cenie przystępnej dla kieszeni przeciętnego Kowalskiego.

Kupuj z rabatem na BitBio.pl

Produkty ekologiczne w dobrych cenach to nie jedyne atuty tego sklepu internetowego. Kolejnym atutem tego sklepu jest możliwość otrzymania 5% rabatu na zakupy. Rabat dostępny jest z kodem BITCOIN5. Aby otrzymać rabat wystarczy wpisać kod przed opłaceniem swojego zamówienia. 

Różne formy płatności

Zakupy przez internet nie muszą wiązać się tylko z szybkim przelewem online. Sklep BitBIO.pl oferuje nie tylko płatność poprzez szybkie przelewy internetowe, lecz także płatność za pobraniem co dla wielu osób jest gwarancją bezpiecznych zakupów. Bardziej nowocześni klienci mogą zapłacić za zakupy kryptowalutą Bitcoin.

Płatność Bitcoin

Sklep internetowy BitBIO.pl jest pierwszym sklepem ekologicznym w którym można płacić za zakupy kryptowalutą Bitcoin. Co jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które posiadają tą krypowalutę. 

Sprawdź nasze produkty Żywność Ekologiczna i zapłać Bitcoin

Ekspresowa wysyłka towarów

Sklep BitBIO.pl gwarantuje wysyłkę w przeciągu 24h od zakupu. Jest to niezmiernie ważne w przypadku zakupu produktów świeżych bądź z krótką datą przydatności do spożycia. Wysyłka w tak krótkim czasie jest gwarancją, iż klient otrzyma zawszeprodukt najwyższej jakości.

Sklep internetowy BitBIO.pl posiada w sprzedaży tylko najlepszej jakości produkty ekologiczne. Sklep ten jest bardzo nowoczesny, ponieważ umożliwia realizowanie płatności kryptowalutą Bitcoin. 

Leave a Reply